Wyprawa Po Drodze Azja zbliża się wielkimi krokami!

A tak niedawno pisaliśmy Wam o projekcie ‚PoDrodze Afryka’ – czyli serialu dokumentalnym i filmie jaki postprodukujemy dla Arkadego Pawła Fiedlera. Jeśli temat Wam umknął, kliknijcie tu: LINK

Przypomnijmy – Arkady Paweł Fiedler (wnuk słynnego Arkadego Fiedlera) planuje objechać Maluchem kulę ziemską. 2009 rok to PoDrodze Polska, 2014 PoDrodze Afryka, w 2016 roku odbędzie się PoDrodze Azja. Jest to projekt nie tylko podróżniczy ale przede wszystkim filmowy i mamy szczęście być jego częścią!

13 marca odbyło się pierwsze spotkanie ekipy przed wyprawą wgłąb Azji.

Za sterami Malucha zasiądzie Arkady. Reszta ekipy, czyli Kamil, Kuba i Czosnek pojadą innym środkiem transportu ;) Kuba jest odpowiedzialny za logistykę i mechanikę, Czosnek to pokładowy fotograf i pomoc operatorska, a Kamil – wiadomo – director of photography :)

Szykują się godziny epickich ujęć, niesamowitych timelapsów i shotów z drona!

Trasa się jeszcze ustala – na razie wiadomo, że wyprawa PoDrodze Azja potrwa około 3,5 miesiąca i zakończy się we Władywostoku po przejechaniu około 20000 km :D

Macie jakieś wskazówki czy sugestie? Co omijać, na co zwrócić uwagę? Gdzie maluch powinien mieć selfie? Jakie niesamowite miejsca koniecznie powinny znaleźć się na filmie? Liczymy na Wasze rady! Trasa na dziś dzień wygląda więcej tak:

Po_Drodze_Azja_wyprawa_maluch_trasa

Już 4 czerwca spod Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie dzielny Fiat 126p wyruszy na największą przygodę swego życia!

Będziecie, żeby przybić piątkę chłopakom?!

Losy wyprawy możecie śledzić na fanapagu PoDrodze oraz na naszym: KamKamVisuals!