Filmowanie z powietrza


Latamy najlepszymi dronami na rynku. Nasi piloci mają niezbędne pozwolenia i wieloletnie doświadczenie w obsłudze multikopterów – z nami wzbijanie się w powietrze jest całkowicie bezpieczne. Perfekcja operatorów KamKam Visuals zapewnia najlepsze kadry. Nasza ekipa pracowała na planach w Polsce i za granicą realizując ujęcia do filmów, teledysków czy reklam.


Kreujemy ultra-płynne, filmowe ujęcia w jakości 4K. Zdjęcia możemy oglądać na ziemi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu pilot i operator kamery mają pełną kontrolę filmowania i kadrowania.

Najchętniej wybieranym zestawem jest octocopter DJI s1000 z aparatem Panasonic GH4. Na potrzeby większych projektów polecamy opcję z kamerą Blackmagic Cinema Camera, RED Epic, Red Scarlet lub Canon C300. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej nowej zabawki – najnowszego quadcoptera od DJI Inspire 1.

KamKam Visuals pozwala popatrzeć na świat z lotu ptaka, kreując unikalną i hipnotyzującą perspektywę. Ujęcia z powietrza są doskonałym uzupełnieniem świetnego już filmu. Wykorzystaj nasze innowacyjne podejście, aby być pewnym, że Twoja firma wyróżni się z tłumu.

Zobacz film korporacyjny, który zrealizowaliśmy dla firmy Kronospan.

– dla firmy Kronospan – giganta branży meblarskiej zrealizowaliśmy film korporacyjny z okazji 25-lecia działalności w Polsce. W 20-minutach pokazaliśmy historię grupy, zakłady zlokalizowane na terenie całego kraju, procesy produkcyjne, produkty oraz pracowników. Zdjęcia z lotu ptaka były świetnym dopełnieniem filmu. Nie tylko wykonaliśmy ujęcia z powietrza, pokazując całą infrastrukturę fabryk. Lataliśmy również wewnątrz hal produkcyjnych i wystawowych. Dzięki temu pokazaliśmy firmę Kronospan z zupełnie nowej perspektywy. Wykorzystując nowoczesne techniki i pracując z utalentowanymi ludźmi, KamKam Visuals realizuje profesjonalne i innowacyjne projekty filmowe.