Creative Production Studio

KamKam Visuals to kreatywne studio produkcyjne składające się z osób, które łączy zestaw wartości i pasja do tworzenia filmów, które są nowoczesne i wciągające.


Spoty i filmy promocyjne

W KamKam Visuals tworzymy kreatywne spoty i filmy reklamowe. Znamy się na tym co robimy, trafnie określając cele marketingowe Twojej firmy i potrzeby Twoich klientów. Pomożemy wypromować markę, umocnić ją na rynku lub zaskoczyć czymś zupełnie nowym. Oferujemy kompleksową usługę – od stworzenia scenariusza, poprzez organizację planu zdjęciowego z profesjonalną ekipą i sprzętem na postprodukcji kończąc.

film reklamowy
film korporacyjny

Filmy korporacyjne i filmy produktowe

Nasz zespół tworzy filmy korporacyjne na światowym poziomie. Zaufały nam międzynarodowe firmy, dla których organizowaliśmy plany zdjęciowe w Polsce i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji i Białorusi. Pokazujemy przedsiębiorstwa i opowiadamy ich niesamowite historie z zupełnie nowej perspektywy.

Animacja 2D/3D i Explainer videos

Jeśli potencjalny klient odwiedzający Twoją stronę, nie zrozumie Twojego biznesu i usług w ciągu pierwszych 6 – 8 sekund, prawdopodobnie ją opuści i już nie wróci. Produkujemy animacje, dzięki którym tak się nie stanie. Utrzymujemy zainteresowanie Twoich klientów,  wyjaśniając najbardziej skomplikowane idee w przejrzysty, profesjonalny i nowoczesny sposób.

tworzenie animacji 2d i 3d

Filmy z eventu

Tworzymy filmy z wydarzeń pełne pasji. Zwracamy uwagę na detale, potrafimy uchwycić atmosferę i emocje. Dynamikę osiągamy dzięki nowoczesnemu montażowi i bezbłędnemu dobraniu muzyki do filmu.

Dokument

W Wielkiej Brytanii współpracowaliśmy przy cyklu Langham Dome i serii o legendarnym DJ-u Johnie Peel. Zrealizowaliśmy serial dokumentalny „Maluchem przez Afrykę” Arkadego Fiedlera wyświetlanego w TV. Obecnie produkujemy kolejny dokument z Arkadym Fiedlerem – „Maluchem przez Azję”. Stale współpracujemy z domami produkcyjnymi z Londynu i ze Stanów Zjednoczonych nad serialem dokumentalnym o II Wojnie Światowej dla Discovery Channel.Filmowanie z powietrza

Nasi operatorzy mają niezbędne licencje UAVO i wieloletnie doświadczenie w obsłudze multikopterów – z nami wzbijanie się w powietrze jest całkowicie bezpieczne. Perfekcja pilotów KamKam Visuals zapewnia najlepsze kadry. Nasza ekipa pracowała na planach w Polsce i za granicą realizując ujęcia do filmów, teledysków czy reklam.

Timelapse i filmy z inwestycji

KamKam Visuals realizuje filmy w niezwykle efektownej technice timelapse. Z powodzeniem można wykorzystać tę technikę w filmach reklamowych, wizerunkowych czy korporacyjnych. Ujęcia timelapse z pewnością przyciągną uwagę widza, pod warunkiem, że są profesjonalnie zrealizowane. KamKam Visuals pracuje na najlepszym sprzęcie Multi-Axis Motion Control dostępnym na rynku.


Fotografia

KamKam Visuals wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Specjalizujemy się w fotografii inwestycji, również w fotografii z powietrza – drona. Chętnie wykonujemy zdjęcia designerskich wnętrz oraz na eventach branżowych.

Theme — Timber
2018 © KamKam Visuals. All rights reserved.
Back to top