The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience

 A Timelapse Film by Kamil Piechowiak

„The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience” to film zrealizowany w całości w technice timelapse, która podkreśla wyjątkową energię i atmosferę Maroka.

Po kilkunastu dniach od premiery nasz film timelapse z Maroka miał niemal 60+K wyświetleń. Został opublikowany w kilkudziesięciu prestiżowych tytułach na całym świecie – m.in. National Geographic Polska, National Geographic Traveler Netherlands, Blick, Spiegel, The Culture Trip, Trivago, Les Inspirations Eco i wiele innych. Piszą o nas w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rumuńskim, macedońskim, koreańskim, holenderskim, rosyjskim, greckim, arabskim, węgierskim.

Wszystkie artykuły można znaleźć na naszym Video Production & Travel Blog w zakładce MEDIA.

KamKam_Visuals_The_Third_Eye_A_Blinding_Moroccan_Experience_Press

Z ogromną satysfakcją informujemy, że ”The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience” podbija kolejne, międzynarodowe festiwale filmowe:

  • Zwycięzca na Hollywood International Independent Documentary Awards (The Best Timelapse),
  • Nominacja na Hollywood International Independent Documentary Awards (The Best Timelapse),
  • Oficjalna selekcja na Lookout Wild Film Festival.

TheThirdEye_Morocco_Timelapse_Film_1080p_LAIFFA_WILD_nominee_hiida_winner_lookoutwild_film_festival

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NIESAMOWITEJ TECHINCE TIMELAPSE W WYKONANIU KAMKAM VISUALS W ZAKŁADCE TIMELAPSE.

”The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience”:

Trzecie oko jest bramą prowadzącą do innej rzeczywistości i przestrzeni, w której można dostrzec więcej. Maroko oślepia, oszałamia swoją bogatą historią, kulturą i różnorodnością krajobrazów. Ten film to zapis naszego wyjątkowego doświadczenia i niesamowitej radości z tworzenia w tym magicznym, tajemniczym kraju.

Od pulsującego życiem Placu Dżemaa el-Fna i mistycznych wieży meczetów Marrakeszu, po zagubione gdzieś w wysokich górach Atlas kamienne wioski Berberów i księżycowe widoki Antyatlasu wraz z pustynią Sahara i wydmami Erg Chigaga – ta podróż pozwoliła nam odkryć zagubiony, ale jakże żywy świat, który w pewnym sensie nie zmienił się od tysięcy lat.

Przeczytaj więcej o naszej przygodzie w Maroku i zobacz mnóstwo zdjęć BTS:
http://kamkam-visuals.tv/blog/the-third-eye-a-blinding-moroccan-experience-a-timelapse-film-by-kamil-piechowiak/

Powered by:
DitoGear
ditogear.com

Kasbah Agafay
kasbahagafay.com

Kssour Agafay
kssouragafay.com

Licencja: „The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience” jest chroniony proem autorskim i nie może być używane bez pozwolenia. Wszystkie zapytanie proszę kierować bezpośrednio do nas. Ujęcia są dostępne w rodzielczości 4K.