Międzynarodowy program, Discovery ‚Seeker Stories’ poświęcił naszemu filmowi timelapse z Maroka najnowszy odcinek!

Pasmo sukcesów naszego filmu z Maroka, zrealizowanego w całości w technice timelapse trwa w najlepsze! Czy widzieliście już: ‚The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience‚?

W skrócie: spędziliśmy w Maroku niemal miesiąc filmując jego najpiękniejsze krajobrazy. Od tętniącego życiem Marrakeszu po Saharę, góry Atlas i berberyjskie wioski – mnóstwo lokacji i ponad 50 timelapsów wybranych do finalnej wersji filmu. Pomimo tego czujemy niedosyt. Chętnie odwiedzilibyśmy więcej miejsc w Maroku! Mieliśmy momentami pod górkę dosłownie i w przenośni (w tym pod wielką górę piachu na Saharze ;)). Wszystko jednak skończyło się dobrze. Po trwającej kolejny miesiąc postprodukcji nasz timelapse z Maroka zadebiutował na Vimeo. Więcej o tym podróżniczo-filmowym projekcie KamKam Visuals przeczytacie tu: https://kamkam-visuals.tv/blog/the-third-eye-a-blinding-moroccan-experience-a-timelapse-film-by-kamil-piechowiak/.

Nasza praca została zauważona!

O ‚zapierającym dech w piersi filmie timelapse z Maroka’ pisały najważniejsze tytuły związane z lifestylem, podróżami i sprzętem filmowym na całym świecie.

Więcej o publikacjach na nasz temat przeczytacie w tym poście: ‚Międzynarodowa sława naszego filmu timelapse z Maroka’.

‚The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience’ z powodzeniem startuje też w najważniejszych festiwalach timelapse na świecie. O tym napiszemy niedługo więcej :)

Tymczasem możemy pochwalić się kolejnym dużym sukcesem.

Program Seeker Stories ze stajni Discovery poświęcił nam i naszemu timelapse z Maroka specjalny odcinek!

Seeker to platforma przeznaczona dla awanturników, czujących ducha przygody. Seeker to ‚osoba poszukująca to ktoś, kto nie może żyć bez przygód i pragnie zrozumieć więcej. Ktoś, kto nigdy nie przestaje się dziwić’.

Słowem – nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego filmu behind the scenes! Zobaczcie „romantyczną historię dwójki filmowców – włóczęgów”: ‚The Story Behind An Epic Moroccan Timelapse by Kamil Piechowiak’:

seeker

Wszystkie publikacje o nas sprawiają, że czujemy się naprawdę wyróżnieni. Mamy nadzieję, że nasz timelapse z Maroka ‚The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience’ jeszcze nie raz obiegnie media na świecie!

Dziękujemy całemu teamowi Seeker za świetne video!