Hell yeah! Trudno uwierzyć, ale wreszcie, po niemal roku możemy pokazać światu naszą kolejną produkcję dla firmy Kronospan – światowego lidera w branży drzewno-meblarskiej!

Nie jest to zwykły film z eventu (25-lecie istnienia grupy w Polsce), bo ma niemal 20 minut :D! Spokojnie!

Uniknęliśmy dłużyn dzięki tekstom Bilguuna Ariunbaatara i Filipa Chajzera a wisienką na torcie jest koncert Ewy Farnej.


Impreza odbyła się w ostatni weekend września, w Szczecinku , gdzie znajduje się pierwszy i największy zakład Kronospan w Polsce.

Uroczysty event trwał dwa dni: ponad 500 gości – gigantów branży meblarskiej, prezentacje, zwiedzenie fabryk, pokazy naszego filmu korporacyjnego Kronospan 25 lat w Polsce (do zobaczenie tutaj: LINK), wręczanie nagród, sztuczne ognie nad jeziorem…

Nasza ekipa stanęła na wysokości zadania – nic nam nie umknęło! I tym razem realizowaliśmy również ujęcia z powietrza, co ku naszemu zadowoleniu powoli staje się standardem w produkcjach filmów korporacyjnych.

Wiele firm decyduje się na produkcję filmu korporacyjnego właśnie przy okazji ważnych rocznic – takich jak 25-lecie.

Warto odpowiednio wcześnie przygotować się do tego typu realizacji.

Film korporacyjny to wizytówka firmy.

Może być pokazywany na stronie internetowej, targach branżowych, spotkaniach biznesowych, w salonach sprzedaży. Nowoczesny film korporacyjny powinien opowiedzieć historię przedsiębiorstwa w atrakcyjny dla widza sposób. Dynamikę osiągamy dzięki kreatywnemu podejściu do tematu. Czas nudnych, sztampowych filmów korporacyjnych dobiegł już końca. Współczesny film korporacyjny bardziej przypomina dokument lub film fabularny, którego narratorami i głównymi bohaterami są pracownicy. Ważna jest zarówno koncepcja, scenariusz, umiejętności ekipy filmowej jak i użyty sprzęt do produkcji. Nie możemy pominąć znaczenia postprodukcji, gdzie film nabiera ostatecznego kształtu i kolorów.

KamKam Visuals tworzy filmy korporacyjne na światowym poziomie.

Nasz zespół zmaterializuje nawet najbardziej skomplikowaną ideę. Filmy, które produkujemy zawsze robią wrażenie – nie tylko ze względu na ich unikalną stronę wizualną ale i jakość treści. Zobaczcie więcej w naszym portfolio!