Creative Production Studio

Video. STRATEGIA. BRAND

Nie produkujemy zwykłych video, KamKam Visuals buduje Twój brand

KamKam Visuals Rocko Has Your Back
KamKam Visuals Rocko Has Your Back
Slide 1
Slide 2
Slide 3
previous arrow
next arrow

KamKam Visuals to kreatywne studio produkcyjne składające się z osób, które łączy zestaw wartości oraz pasja do tworzenia nowoczesnych i wciągających filmów.


Spoty i filmy promocyjne

W KamKam Visuals tworzymy kreatywne spoty i filmy reklamowe. Znamy się na tym co robimy, trafnie określając cele marketingowe Twojej firmy i potrzeby Twoich klientów. Nasz zespół pasjonatów produkuje tylko najlepsze filmy, bez kompromisów w zakresie jakości. Oferujemy kompleksową usługę – od stworzenia scenariusza ze storyboardem, poprzez organizację planu zdjęciowego z profesjonalną ekipą i sprzętem na postprodukcji kończąc.E-learning, webinary, szkolenia, wykłady interaktywne, debaty

W KamKam Visuals mamy za sobą setki godzin nagrań webinarów. Organizujemy produkcję od A do Z, zaczynając od znalezienia odpowiedniej przestrzeni. Opiekujemy się prelegentami przez cały czas trwania nagrania – na planie obecna jest makijażystka. Zapewniamy miłą i profesjonalną atmosferę. Gwarantujemy piękny obraz i dźwięk. Projektujemy oprawy graficzne i layouty.  Wykonujemy redesign prezentacji, zachowując spójny styl każdego wykładu.

Filmy korporacyjne, filmy produktowe, brand video

Nasz zespół tworzy filmy korporacyjne na światowym poziomie. Zaufały nam międzynarodowe firmy, dla których organizowaliśmy plany zdjęciowe w Polsce i za granicą. Pokazujemy przedsiębiorstwa i opowiadamy ich niesamowite historie z zupełnie nowej perspektywy. Must have naszych produkcji są ujęcia z drona – nasi operatorzy posiadają niezbędne licencje. Realizujemy również super nowoczesne ujęcia w technice timelapse.

KamKam Visuals - Filmy korporacyjne i filmy produktowe

 

KamKam Visuals - Filmy z eventu

Filmy z eventu

Tworzymy filmy z wydarzeń pełne pasji. Zwracamy uwagę na detale, potrafimy uchwycić atmosferę i emocje. Dynamikę osiągamy dzięki nowoczesnemu montażowi i bezbłędnemu dobraniu muzyki do filmu.

Animacja 2D/3D i Explainer videos

Jeśli potencjalny klient odwiedzający Twoją stronę, nie zrozumie Twojego biznesu i usług w ciągu pierwszych 6 – 8 sekund, prawdopodobnie ją opuści i już nie wróci. Produkujemy animacje, dzięki którym tak się nie stanie. Utrzymujemy zainteresowanie Twoich klientów,  wyjaśniając najbardziej skomplikowane idee w przejrzysty, profesjonalny i nowoczesny sposób.

KamKam Visuals - Tworzenie animacji 2D / 3D i explainer videos

KamKam Visuals - Tworzenie filmów dokumentalnych

Dokument

Dla Discovery Channel zrealizowaliśmy ujęcia do historycznego serialu dokumentalnego ,,World War II: Witness to War”. W Wielkiej Brytanii współpracowaliśmy przy cyklu Langham Dome i serii o legendarnym DJ-u: Johnie Peel. Wyprodukowaliśmy serial dokumentalny „Maluchem przez Afrykę” oraz „Maluchem przez Azję” Arkadego Fiedlera. Najnowsza produkcja dokumentalna to serial ,,Arctic Drive” – o wyprawie Arkadego Fiedlera na ,,koniec świata”.

Filmowanie z powietrza

Nasi operatorzy mają niezbędne licencje UAVO i wieloletnie doświadczenie w obsłudze multikopterów – z nami wzbijanie się w powietrze jest całkowicie bezpieczne. Perfekcja pilotów KamKam Visuals zapewnia najlepsze kadry. Nasza ekipa pracowała na planach w Polsce i za granicą realizując ujęcia do filmów, dokumentów, teledysków czy reklam.

KamKam Visuals - Filmowanie z powietrza

KamKam Visuals - Timelapse i filmy z inwestycji

Timelapse i filmy z inwestycji

KamKam Visuals realizuje filmy w efektownej technice timelapse i hyperlapse. Z powodzeniem można wykorzystać te niezwykłe ujęcia w filmach reklamowych, wizerunkowych, korporacyjnych czy dokumentalnych. Profesjonalne ujęcia timelapse z pewnością przyciągną uwagę widza. KamKam Visuals pracuje na najlepszym sprzęcie Multi-Axis Motion Control dostępnym na rynku.

Fotografia

KamKam Visuals wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Specjalizujemy się w fotografii inwestycji, również w fotografii z powietrza – drona. Chętnie wykonujemy zdjęcia designerskich wnętrz, sesje biznesowe oraz na eventach branżowych.

KamKam Visuals - Fotografia
Theme — Timber
2022 © KamKam Visuals. All rights reserved.
Back to top