Creative Production Studio

KamKam Visuals to kreatywne studio produkcyjne składające się z osób, które łączy zestaw wartości oraz pasja do tworzenia nowoczesnych i wciągających filmów.


Spoty i filmy promocyjne

W KamKam Visuals tworzymy kreatywne spoty i filmy reklamowe. Znamy się na tym co robimy, trafnie określając cele marketingowe Twojej firmy i potrzeby Twoich klientów. Nasz zespół pasjonatów produkuje tylko najlepsze filmy, bez kompromisów w zakresie jakości. Oferujemy kompleksową usługę – od stworzenia scenariusza, poprzez organizację planu zdjęciowego z profesjonalną ekipą i sprzętem na postprodukcji kończąc.


KamKam Visuals - Filmy korporacyjne i filmy produktowe

Filmy korporacyjne i filmy produktowe

Nasz zespół tworzy filmy korporacyjne na światowym poziomie. Zaufały nam międzynarodowe firmy, dla których organizowaliśmy plany zdjęciowe w Polsce i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji i Białorusi, Niemczech. Pokazujemy przedsiębiorstwa i opowiadamy ich niesamowite historie z zupełnie nowej perspektywy.

Animacja 2D/3D i Explainer videos

Jeśli potencjalny klient odwiedzający Twoją stronę, nie zrozumie Twojego biznesu i usług w ciągu pierwszych 6 – 8 sekund, prawdopodobnie ją opuści i już nie wróci. Produkujemy animacje, dzięki którym tak się nie stanie. Utrzymujemy zainteresowanie Twoich klientów,  wyjaśniając najbardziej skomplikowane idee w przejrzysty, profesjonalny i nowoczesny sposób.

KamKam Visuals - Tworzenie animacji 2D / 3D i explainer videos

KamKam Visuals - Filmy z eventu

Filmy z eventu

Tworzymy filmy z wydarzeń pełne pasji. Zwracamy uwagę na detale, potrafimy uchwycić atmosferę i emocje. Dynamikę osiągamy dzięki nowoczesnemu montażowi i bezbłędnemu dobraniu muzyki do filmu.

Dokument

Dla Discovery Channel zrealizowaliśmy ujęcia do historycznego serialu dokumentalnego ,,World War II: Witness to War”. W Wielkiej Brytanii współpracowaliśmy przy cyklu Langham Dome i serii o legendarnym DJ-u: Johnie Peel. Wyprodukowaliśmy serial dokumentalny „Maluchem przez Afrykę” oraz „Maluchem przez Azję” Arkadego Fiedlera. Najnowsza produkcja dokumentalna to seerial ,,Arctic Drive” – o wyprawie Arkadego Fiedlera na ,,koniec świata”.

KamKam Visuals - Tworzenie filmów dokumentalnych

KamKam Visuals - Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza

Nasi operatorzy mają niezbędne licencje UAVO i wieloletnie doświadczenie w obsłudze multikopterów – z nami wzbijanie się w powietrze jest całkowicie bezpieczne. Perfekcja pilotów KamKam Visuals zapewnia najlepsze kadry. Nasza ekipa pracowała na planach w Polsce i za granicą realizując ujęcia do filmów, dokumentów, teledysków czy reklam.

Timelapse i filmy z inwestycji

KamKam Visuals realizuje filmy w efektownej technice timelapse i hyperlapse. Z powodzeniem można wykorzystać te niezwykłe ujęcia w filmach reklamowych, wizerunkowych, korporacyjnych czy dokumentalnych. Profesjonalne ujęcia timelapse z pewnością przyciągną uwagę widza. KamKam Visuals pracuje na najlepszym sprzęcie Multi-Axis Motion Control dostępnym na rynku.

KamKam Visuals - Timelapse i filmy z inwestycji

KamKam Visuals - Fotografia

Fotografia

KamKam Visuals wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Specjalizujemy się w fotografii inwestycji, również w fotografii z powietrza – drona. Chętnie wykonujemy zdjęcia designerskich wnętrz, sesje biznesowe oraz na eventach branżowych.

Theme — Timber
2022 © KamKam Visuals. All rights reserved.
Back to top