Creative Production Studio

Nie produkujemy jedynie ładnych video.
KamKam Visuals buduje Twój brand.

Slide 1
Slide 1
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
previous arrow
next arrow

KamKam Visuals to kreatywna agencja video składająca się z osób, które łączy zestaw wartości oraz pasja do tworzenia nowoczesnych i wciągających filmów.

Spoty reklamowe


W KamKam Visuals tworzymy kreatywne spoty reklamowe i filmy promocyjne. Znamy się na tym co robimy, trafnie określając cele marketingowe Twojej firmy i potrzeby Twoich klientów. 0d 15-sekundowego spotu telewizyjnego po 2-minutowy film reklamowy. Nasze telewizyjne i filmowe doświadczenie – ponad 11 lat w branży – sprawia, że potrafimy odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby. Oferujemy kompleksową usługę – od stworzenia scenariusza ze storyboardem, poprzez organizację castingu i planu zdjęciowego z profesjonalną ekipą i sprzętem na postprodukcji kończąc.

E-learning, DEBATY, WYKŁADY


W KamKam Visuals mamy za sobą setki godzin nagrań webinarów. Organizujemy produkcję od A do Z, zaczynając od znalezienia odpowiedniej przestrzeni. Gwarantujemy najlepszą jakość obrazu i dźwięku.  Zapewniamy miłą i profesjonalną atmosferę. Wykonujemy prelegentom biznesową sesję zdjęciową. Projektujemy oprawy graficzne i layouty, wykonujemy redesign prezentacji.

Filmy z eventu


Tworzymy filmy z wydarzeń pełne pasji. Zwracamy uwagę na detale, potrafimy uchwycić atmosferę i emocje. Podczas eventu możemy również wykonać reportaż fotograficzny.  Realizujemy filmy z dużych konferencji naukowych, międzynarodowych targów branżowych, koncertów, spotkań biznesowych, live cooking i innych.

Animacja 2D/3D i Explainer videos


Jeśli potencjalny klient odwiedzający Twoją stronę, nie zrozumie Twojego biznesu i usług w ciągu pierwszych 6 – 8 sekund, prawdopodobnie ją opuści i już nie wróci. Produkujemy animacje, dzięki którym tak się nie stanie. Utrzymujemy zainteresowanie Twoich klientów,  wyjaśniając najbardziej skomplikowane idee w przejrzysty, profesjonalny i nowoczesny sposób. KamKam Visuals zajmuje się również projektowaniem layoutów, szablonów oraz opraw graficznych na duże konferencje.

Dokument


Dla Discovery Channel USA zrealizowaliśmy w Europie ujęcia do serialu dokumentalnego ,,World War II: Witness to War”. W Wielkiej Brytanii współpracowaliśmy przy cyklu Langham Dome i serii o legendarnym DJ-u: Johnie Peel. Wyprodukowaliśmy serial dokumentalny „Maluchem przez Afrykę”, „Maluchem przez Azję”, ,,ARCTIC DRIVE” Arkadego Fiedlera. Ostanie produkcje dokumentalne to seriale ,,Tam i z powrotem” i ,,Najpiękniejsze drogi Europy”. W produkcji jest natomiast film: ,,Najpiękniejsza droga w Polsce” o podróży Arkadego Fiedlera najnowszym elektrycznym Nissanem Ariya.

Filmy korporacyjne, brand video


Nasz zespół tworzy filmy korporacyjne na światowym poziomie. Zaufały nam międzynarodowe firmy, dla których organizowaliśmy plany zdjęciowe w Polsce i za granicą.  Film uzupełniamy o animacje typu explainer video bądź animowane infografiki i wypowiedzi osób związanych z firmą. Realizujemy ujęcia z drona i ujęcia w technice timelapse. Produkujemy packshoty, reklamowe filmy produktowe, produktowe sesje zdjęciowe.

Filmowanie z powietrza

KamKam Visuals - Filmowanie z powietrza
Nasi operatorzy mają niezbędne licencje UAVO do obsługi multikopterów – latanie z nami jest całkowicie bezpieczne. Perfekcja pilotów z KamKam Visuals zapewnia najlepsze ujęcia z powietrza. Nasz zespół pracował na planach zdjęciowych w Polsce i za granicą, realizując ujęcia do filmów dokumentalnych, reklam czy filmów korporacyjnych.

Fotografia


KamKam Visuals wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Specjalizujemy się w fotografii inwestycji, również w fotografii z powietrza – drona. Wykonujemy zlecenia pokazujące cały proces budowy – od wylania fundamentów po zakończenie prac. Chętnie wykonujemy zdjęcia designerskich wnętrz – zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Realizujemy biznesowe sesje zdjęciowe oraz fotograficzne reportaże na eventach branżowych.

Timelapse i filmy z inwestycji


KamKam Visuals realizuje filmy w efektownej technice timelapse i hyperlapse. Z powodzeniem można wykorzystać te niezwykłe ujęcia w filmach reklamowych, wizerunkowych, korporacyjnych czy dokumentalnych. Profesjonalne ujęcia timelapse z pewnością przyciągną uwagę widza. KamKam Visuals pracuje na najlepszym sprzęcie Multi-Axis Motion Control dostępnym na rynku.

Theme — Timber
2023 © KamKam Visuals. All rights reserved.
Back to top