Slide 2
Reklama, brand video

Zamieniamy wstępny pomysł w świetny spot reklamowy. Na etapie postprodukcji konstruujemy brief, definiujemy cele, przesłanie, strategię. Określamy budżet - lub dopasowujemy się do niego. Ustalamy terminarz. Zabieramy się za scenariusz, storyboard i logistykę. Dzień zdjęciowy ma być przyjemnością. Nie pozwalamy sobie na niespodzianki w post-produkcji. Dowozimy w budżecie i na czas.
Realizujemy również brand videos, które są szczególnym rodzajem reklamy. Wyróżnia je ciekawa narracja, która angażuje widzów i tworzy emocje opowiadając historie o marce, jej wartościach i ludziach, którzy ją tworzą. Brand video to sposób na budowanie relacji z Klientami i rozpoznawalności na rynku. Świetnie działa w marketingu internetowym ,w szczególności na platformach promujących oryginalny konent: YouTube, Instagram, Facebook czy TikTok.

Slide 3
Filmy korporacyjne

Zespół KamKam Visuals tworzy filmy korporacyjne, którzy Twoi Klienci chcą oglądać. Pracujemy dla nowoczesnych przedsiębiorstw i międzynarodowych firm oraz ambitnych startupów. Organizowaliśmy plany zdjęciowe w Polsce i za granicą. Wiemy, jak opowiedzieć i pokazać niesamowite historie przedsiębiorstw. Wielkie hale z nowoczesnymi liniami produkcyjnym, parki maszynowe, laboratoria a nawet pełne morze - nasi doświadczeni operatorzy robią najlepsze ujęcia.
Realizujemy relacje z międzynarodowych targów, wydarzeń biznesowych, konferencji, pokazów. Standardem w naszych produkcjach są ujęcia z drona i ujęcia w technice timelapse. Każdy film poddawany jest starannej postprodukcji.

Slide 2
Kursy i wykłady video

Oferujemy kompleksową organizację produkcji kursu. Nasz team wesprze Cię na każdym etapie. Pomagamy ułożyć program i scenariusz kursu. Producent zajmuje się harmonogramem i miejscami nagrań oraz organizuje pracę ekipy (operator, dźwięk, światło, make-up). Nagrany materiał trafia do naszych montażystów i grafików. Tworzymy autorskie kreacje - Twój kurs ma wyglądać świetnie i ma się sprzedawać. W KamKam Visuals mamy za sobą setki godzin nagrań wykładów, szkoleń czy filmów instruktażowych. Edukacja online rozwija się w niesamowitym tempe. Rok 2024 jest tym rokiem, w którym pora zrealizować swój pomysł na kurs czy szkolenie online. Wspieramy przedsiębiorstwa ale też klientów indywidualnych czy startupy. Pracujemy głównie dla branży medycznej i wydawnictw, zmieniając oblicze edukacji online. Tworzymy świetne kursy video w całej Polsce.

Slide 3
Short docs, dokument

W KamKam Visuals lubimy prawdziwe historie - dobrze opowiedziane. Dla Discovery Channel USA realizowaliśmy w Europie ujęcia do World War II: Witness to War. W Wielkiej Brytanii współpracowaliśmy przy Langham Dome dla BBC i serialu o legendarnym DJ-u: Johnie Peel. Z Arkadym Fiedlerem realizowaliśmy Maluchem przez Afrykę, Maluchem przez Azję, ARCTIC DRIVE, Tam i z powrotem, Najpiękniejsze drogi Europy oraz Najpiękniejsza droga w Polsce. Przemierzyliśmy tysiące kilometrów w Europie, Azji i Afryce. Szczególną formą dokumentu jest short doc. Dokument przeżywa dziś drugą młodość. Czekamy na ludzi i przedsiębiorstwa, które chciałyby podzielić się z nami swoją opowieścią w formie korporacyjnego short doc.

Slide 2
Animacja, explainer

Jeśli potencjalny Klient odwiedzający Twoją stronę, nie zrozumie Twojego biznesu w ciągu 6 – 8 sekund, prawdopodobnie ją opuści i już nie wróci. Nie wszystko da się dobrze opisać słowami czy za pomocą zdjęć - a nawet filmu. W takich wypadkach na pomoc przychodzi animacja, która pozwala wyjaśnić najbardziej skomplikowane idee czy procesy w efektowny, klarowny i nowoczesny sposób.
Projektujemy w całości autorskie animacje 2D, 3D i explainer video, które mogą być samodzielną produkcją lub uzupełnieniem wkomponowanym w film korporacyjny. Nasz dział kreatywny projektuje także animowane infografiki, oprawy graficzne oraz animowany kontent na konferencje czy eventy.

Slide 3
Fotografia

Specjalizujemy się w fotografii inwestycji, fotografii z drona. Pracujemy dla miast, przedsiębiorstw budowlanych czy deweloperów, dokumentując cały proces powstawania nowego obiektu. Wykonujemy zdjęcia designerskich wnętrz – zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Realizujemy biznesowe sesje zdjęciowe oraz fotograficzne reportaże na eventach branżowych. Wykonujemy fotografie foodowe oraz produktowe.
W naszym portfolio jest szereg sesji zdjęciowych inwestycji na zlecenie SKANSKA, Kronospan i Miasta Poznań. Nasza ostatnia realizacja - cykl "foodwych" fotografii został opublikowany w albumie Fyrtle - my tu jemy.

Theme — Timber
2024 © KamKam Visuals. All rights reserved.
Back to top