Czas na DONKI

NEo-nówka z Baron – śWIAT czekolady

Kampania: Jarki już były! Teraz czas na Donki!

Cel: Wprowadzenia na rynek i wypromowanie czekoladowego batona - DONKI.

Nasze zadanie: Produkcja spotów reklamowych nowego batona DONKI dla Millano Group oraz produkcja sesji zdjęciowej.

W 2022 roku Millano Group wprowadził na rynek batony czekoladowe „Jarki” , które od razu stały się hitem sprzedażowym, a cała kampania reklamowa zakończyła się dużym sukcesem. Udało się to osiągnąć dzięki gwiazdom polskiego kabaretu: Neo-Nówce i przemyślanej strategii marketingowej. KamKam Visuals zrealizował wtedy spoty reklamowe i sesję zdjęciową.

Dlaczego więc nie powtórzyć tego sukcesu? W roku 2023 odtwarzamy więc słynną „Wigilię” Neo-Nówki (do tej pory ponad 24 miliony wyświetleń na YouTube!) w drugiej odsłonie kampanii reklamowej dotyczącej nowego produktu grupy – batonu DONKI. 

Kampania reklamowa zbiegła się w czasie z wyborami parlamentarnymi w Polsce w 2023 roku. Pytanie Neo-Nówki „Jarki czy Donki?” wybrzmiało więc podwójnie mocno. Jak podkreśla Millano Group spot mają z przymróżeniem oka komentować naszą rzeczywistość i przynieść ludziom trochę uśmiechu w trudnych czasach.

Wyzwaniem dla nas okazało się znalezienie odpowiedniej lokalizacji i scenografii do reklamowej Wigilii. Praca na planie z członkami kabaretu Neo-Nówka jak zawsze była intensywna i nieco szalona 🙂 Cieszymy się, że KamKam Visuals bierze udział realizacji spotów, które już od momentu premiery stają się kultowe, tak jak reklamowane produkty.

Lokalizacja

Polska