Hausmesse

Targi Hausmesse 2022 – 10 edycja

Hausmesse to najważniejsze wydarzenie branży meblarskiej w Polsce odbywające się w Kronospan Design Center w Szczecinku. Po dwóch latach przerwy związanej z pandemią, targi powróciły w wyjątkowej formie. KamKam Visuals realizował film z trwającego aż 6 dni eventu! Oprócz radości z ponownego spotkania, te targi miały wyjątkową atmosferę – była to jubileuszowa – 10 edycja.

Targi Hausmesse to wyjątkowe gospodarcze wydarzenie w Polsce. Na filmie chcieliśmy pokazać całe jego spektrum. Hausmesse skupia przedstawicieli film partnerskich z kraju i zagranicy, działów kupna i sprzedaży, a także reprezentantów zakładów zainteresowanych innowacjami wprowadzanymi na rynek przez Kronospan. To okazja do spotkań specjalistów i fachowców budowlanych. Po pandemii zarówno organizatorzy, jak i odwiedzający łaknęli spotkań na żywo, udziału w warsztatach i prelekcjach oraz nawiązaniem kontaktów biznesowych. Codziennie w targach uczestniczyło około 400 osób!

Pierwszego dzień targów należał do klientów, dostawców i kooperantów spółki Silva. Drugi dzień skupiony był m.in. wokół Klientów Strefy Płyt. Trzeci dzień przeznaczony był dla Klientów przemysłowych. Na przedostatni dzień targów Kronospan zaprosił Klientów związanych z materiałami budowlanymi. Ostatni dzień Hausmesse 2022 skupiony był wokół glazurników.
Każdego dnia targów prowadzone były warsztaty ROCKO i szereg prelekcji dotyczących oferty Kronospan, trendów w designie, nowych technologiach.

Poniżej również nasze produkcje z targów 2019 i 2018.

Klient

Kronospan

Lokalizacja

Polska