Jarki Rządzą

NEo-nówka z Baron – śWIAT czekolady

Kampania: Jarki! Ten wafel rządzi!

Cel: Wprowadzenia na rynek i wypromowanie czekoladowego batona Jarki.

Nasze zadanie: Produkcja spotów reklamowych dla kampanii ATL – TV, kina Helios oraz na potrzeby kampanii digital obejmującej social media: YouTube, Facebook, Instagram, TikTok; oraz produkcja sesji zdjęciowej i kreacji na potrzeby kampanii billboardowej – outdoor.

Dla Baron – Świat Czekolady i Millano Group – Fabryka Czekolady z kultowym, działającym już ponad 20 lat kabaretem Neo-Nówka zrealizowaliśmy spoty reklamowe oraz sesję zdjęciową, wprowadzające na rynek nowy produkt – czekoladowe batony z nadzieniem arachidowym – Jarki. Kabaret porusza tematy społeczne i polityczne i Jarki są namacalnym tego dowodem. Pomysł na wafelki o charakterystycznej nazwie został wzięty wprost z jednego z najlepszych skeczy grupy: Wigilia – ponad 20 mln wyświetleń na YouTube. Spot Jarki! Ten wafel rządzi! już po 24h od publikacji miał 100 tyś. wyświetleń i został wybrany przez platformę do promowanych materiałów: KARTA NA CZASIE.

W lutym 2023, w sklepach całej Polski pojawił się „złoty Jarek”. Przygotowaliśmy nową wersję spotu reklamowego, który jest najważniejszą składową intensywnej kampanii promocyjnej. Przez dwa pierwsze tygodnie lutego spot jest wyświetlany w ponad 100 stacjach tematycznych Polsatu i TVN – od programów informacyjnych przez sportowe, muzyczne, kulinarne, przyrodnicze, filmowe. Do tego reklama będzie też wyświetlana w 46 kinach całej Polsce. Kampania marketingowa obejmuje też social media.
Lokalizacja

Polska