The Third Eye

The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience

A Timelapse Film by Kamil Piechowiak
„The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience” to film zrealizowany w całości w technice timelapse, która podkreśla wyjątkową energię i atmosferę Maroka.
Trzecie oko jest bramą prowadzącą do innej rzeczywistości i przestrzeni, w której można dostrzec więcej. Maroko oślepia, oszałamia swoją bogatą historią, kulturą i różnorodnością krajobrazów. Ten film to zapis naszego wyjątkowego doświadczenia i niesamowitej radości z tworzenia w tym magicznym, tajemniczym kraju.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że ”The Third Eye. A Blinding Moroccan Experience” podbija kolejne, międzynarodowe festiwale filmowe:

  • Zwycięzca na Hollywood International Independent Documentary Awards (The Best Timelapse),
  • Nominacja na Hollywood International Independent Documentary Awards (The Best Timelapse),
  • Oficjalna selekcja na Lookout Wild Film Festival.
Lokalizacja

Maroko

Od pulsującego życiem Placu Dżemaa el-Fna i mistycznych wieży meczetów Marrakeszu, po zagubione gdzieś w wysokich górach Atlas kamienne wioski Berberów i księżycowe widoki Antyatlasu wraz z pustynią Sahara i wydmami Erg Chigaga – ta podróż pozwoliła nam odkryć zagubiony, ale jakże żywy świat, który w pewnym sensie nie zmienił się od tysięcy lat.
Po kilkunastu dniach od premiery nasz film timelapse z Maroka miał niemal 60+K wyświetleń. Został opublikowany w kilkudziesięciu prestiżowych tytułach na całym świecie – m.in. National Geographic Polska, National Geographic Traveler Netherlands, Blick, Spiegel, The Culture Trip, Trivago, Les Inspirations Eco i wiele innych. Piszą o nas w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rumuńskim, macedońskim, koreańskim, holenderskim, rosyjskim, greckim, arabskim, węgierskim.